Nieruchomości Michalski - biura Bydgoszcz

Klienci


Home » Klienci

Klienci85-766 Bydgoszcz, ul. Fordońska 246 (II piętro)
tel. 52 360 68 10, fax 52 360 68 11
e-mail: biuro@bydgosta.com.pl, http: www.bydgosta.pl

BYDGOSTA Spółka z o.o.
 istnieje od 1991 roku, kontynuując tradycje Młodzieżowej Spółdzielni Pracy BYDGOSTA działającej na rynku robót budowlanych od 1986 roku.

Specjalizujemy się w wykonywaniu robót ogólnobudowlanych wraz ze wszystkimi branżami. Zajmujemy się także projektowaniem i aranżacją wnętrz.

Z niewielkiej firmy, na przestrzeni lat, udało nam się stworzyć przedsiębiorstwo budowlano-montażowe zdolne do realizacji zadań inwestycyjnych o najwyższym stopniu trudności. Zatrudniamy specjalistów o wysokich kwalifikacjach oraz dysponujemy nowoczesnym wyposażeniem technicznym pozwalającym na realizację inwestycji i remontów o bardzo dobrym standardzie wykonania. Potencjał spółki umożliwia nam realizację wielu projektów równocześnie.
Zapewniamy kompleksową obsługę na wszystkich etapach procesu budowlanego.

Z całej gamy naszych możliwości realizacji zadań, szczególnie oferujemy:
  • Generalne wykonawstwo budynków użyteczności publicznej, budownictwa komercyjnego, przemysłowego, mieszkaniowego oraz obiektów sportowych,
  • Budowę hal przemysłowych,
  • Modernizację i remonty szpitali i obiektów sportowych,
  • Termomodernizację budynków mieszkaniowych i biurowych,
  • Wykonywanie robót instalacyjnych co, wod-kan., klimatyzacji, wentylacji,
  • Remonty kominów stalowych i żelbetowych.

BYDGOSTA posiada dobrze zorganizowany system kooperacji z podwykonawcami branżowymi a także z dostawcami materiałów i sprzętu specjalistycznego.

Dzięki dobrej organizacji pracy i dobrze wyszkolonym pracownikom, wykonujemy prace po cenach konkurencyjnych przy zachowaniu wysokiej jakości i krótkich terminów realizacji.

Potencjał produkcyjny i doświadczenie jakim dysponujemy oraz współpraca z projektantami pozwala nam wykonywać odpowiedzialne zadania inwestycyjne wszystkich branż począwszy od założeń ekonomiczno-technicznych, przez projekt, pozwolenie na budowę, wykonawstwo, do rozruchu technologicznego.
85-766 Bydgoszcz, ul. Fordońska 246 (VI piętro, pokój 605)
tel. 52 561 04 99, fax 52 561 04 98
e-mail: biuro@comtek.pl, http: www.comtek.pl

Comtek Systems to integracja systemów teleinformatycznych, kompleksowość wyposażenia serwerowni i biura, aktywność we współpracy oraz kreatywność, a także najlepsze warunki handlowe i wysoka jakość usług. Od 2004 roku aktywnie i skuteczne pracujemy dla naszych klientów aby wspólnie rozwijać i integrować poszczególne gałęzie branży IT.
85-766 Bydgoszcz, ul. Fordońska 246 (IX piętro, pokój 905)
tel. 693 815 896
e-mail: studio@inspect.pl, http: www.inspect.pl

Inspect™ brand & web design to niezależne studio projektowe, specjalizujące się w kompleksowym tworzeniu wizerunku małych i średnich firm oraz organizacji sektora non-profit.

W pracy wykorzystujemy wiedzę i techniki z dziedzin takich jak psychologia, design i marketing. Projekty przygotowywane dla naszych klientów skrupulatnie badamy i testujemy, aby potwierdzić ich skuteczność i użyteczność. Precyzyjna analiza w połączeniu z ponad sześcioletnim doświadczeniem, to klucz do udanych realizacji.
Oddział Bydgoszcz
85-766 Bydgoszcz, ul. Fordońska 246 (X piętro, pokój 1009)
tel. 52 321 09 39
e-mail: bydgoszcz@insoftconsulting.pl, http: www.insoftconsulting.pl
Insoft Consulting od ponad 12 lat pomaga przedsiębiorstwom poprawiać efektywność poprzez optymalizację rozwiązań IT. Doradzamy i wdrażamy systemy wspomagające zarządzanie, m.in. ERP, MRP, WMS i Workflow. Zapewniamy również ich integrację z posiadanymi przez Klientów elementami rozwiązań IT.

To co nas wyróżnia spośród konkurencji, to z pewnością praca w oparciu o ideę ERP 2.0. Wynikła ona z obserwacji, że systemy ERP dobrze wspomagają procesy referencyjne, czyli wykonywane podobnie w większości firm (jak np. księgowanie). Bywają one jednak niewystarczające w przypadku bardziej złożonych, zmiennych lub indywidualnych procesów, które mogą być lepiej obsłużone przez dodatkowe systemy specjalistyczne.

Wspólnie z Klientami wskazujemy, które procesy w ich działalności są typowe (referencyjne), a które charakterystyczne tylko dla nich (indywidualne). Następnie dobieramy i wdrażamy takie rozwiązania IT, które wszystkie z tych procesów optymalnie wesprą, pomagając osiągnąć oczekiwane korzyści. Rozwiązania te muszą również być na tyle elastyczne żeby podążać za ciągłymi zmianami i móc zaspokoić potrzeby zarządów firm i użytkowników, które pojawią się dopiero za jakiś czas.

Osiągnięcie tego jest możliwe dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu, składającego się z blisko 50 specjalistów. Do każdego Klienta podchodzimy nieszablonowo, rozpoczynając rozmowy od spotkania, na którym staramy się szczegółowo poznać jego specyfikę oraz potrzeby.

Większość projektów realizujemy wspólnie z naszymi Partnerami, których w sposób bardzo przemyślany dobraliśmy spośród liderów branży IT. Są wśród nich m.in.: Comarch, Intense Group, DataConsult, KSIBB.PL oraz Microsoft. Dzięki współpracy właśnie z tymi firmami, jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom wysoką jakość dostarczanych rozwiązań informatycznych.
85-766 Bydgoszcz, ul. Fordońska 246 (VI piętro, pokój 608)
tel. 52 320 54 82, fax 52 320 54 99
e-mail: psp@pspsolution.pl, http: www.pspsolution.pl

Firma PSP Solution Sp. z o.o. jest Autoryzowanym Partnerem Autodesk, światowego lidera w zakresie oprogramowania CAD/PDM.
Przez kilka lat istnienia na rynku stworzyliśmy zespół, który w sposób rzetelny potrafi sprostać największym wymaganiom naszych Klientów.


Spełniane przez nas wysokie standardy potwierdza przyznane nam statusy Autodesk Gold Partner oraz Autodesk Consulting.

Oferujemy Państwu oprogramowanie umożliwiające wizualizację, symulację i realistyczną analizę funkcjonowania projektów  inżynierskich  na wszystkich  etapach ich powstawania. Dostarczamy oprogramowanie CAD/CAM/CAE/PDM ze szczególnym uwzględnieniem  procesów zarządzania dokumentacją techniczną - Autodesk Vault. Służymy doradztwem w kwestii doboru rozwiązań wspomagających prace inżynierskie oraz z zakresu PDM.

Po przeprowadzonych przez nas wdrożeniach mogą Państwo liczyć na serwis i wsparcie techniczne.
Przeprowadzamy także profesjonalne szkolenia dla użytkowników oprogramowania Autodesk w naszym autoryzowanym centrum szkoleniowym.

Każdy program wymaga odpowiednio dostosowanej konfiguracji komputerowego stanowiska pracy. Oferujemy sprzęt komputerowy stworzony specjalnie dla osób pracujących w branży CAD/CAE, tj. stacje graficzne, drukarki wielkoformatowe i plotery, wyspecjalizowane karty graficzne czy manipulatory ruchu.

Współczesne wymagania firm to nie tylko zakup zglobalizowanego oprogramowania oraz sprzętu. To także, a niejednokrotnie przede wszystkim, potrzeby najlepszych wdrożeń oraz oceny i materializacji biznesowych szans, wynikających z takich inwestycji.
Oddział Bydgoszcz
85-766 Bydgoszcz, ul. Fordońska 246 (VII piętro, pokój 704)
tel. 52 567 30 00, fax 52 567 30 09
http: sew-eurodrive.pl
SEW-Eurodrive jest światowym producentem motoreduktorów, reduktorów, wariatorów, silników elektrycznych, serwonapędów i przemienników częstotliwości (falowników). Oferujemy pełną gamę motoreduktorów: walcowych, płaskich, ślimakowych i stożkowych. Nasze innowacyjne rozwiązania napędowe mają zastosowanie we wszystkich branżach i gałęziach przemysłu takich jak przemysł chemiczny, samochodowy, spożywczy, budowlany itd. Realizujemy wersje do pracy w środowiskach zagrożonych wybuchem oraz w innych trudnych agresywnych warunkach. W naszej ofercie znajdują się również przekładnie przemysłowe i planetarne z momentem aż do 1000 kNm. Zapewniamy dobór, sprzedaż oraz uruchomienie gotowych rozwiązań dla aplikacji.
85-766 Bydgoszcz, ul. Fordońska 246 (X piętro, pokój 1006)
tel. 535 455 855
e-mail: biuro@syneo.pl, http: syneo.pl

Projektujemy, tworzymy i obsługujemy rozwiązania dostosowane do specyfiki konkretnej branży co potwierdzają nasi klienci. Nasz model biznesowy zakłada nawiązywanie długofalowej współpracy z partnerami, która gwarantuje obu stronom sukcesy i korzyści.
85-766 Bydgoszcz, Fordońska 246 (X piętro, pokój 1008)
tel. 52 584 93 23, 797 599 316

Jesteśmy agencją marketingową działającą od 1998 roku na terenie całej Polski. W działaniach łączymy marketing z doradztwem. Opieramy się na doświadczeniu, które gromadzimy od 17 lat. Klientom dajemy coś więcej, niż tylko gotowy produkt. Przynosimy zysk, skutecznie kreując pozytywny wizerunek naszych partnerów.

Jeżeli nie boisz się odpowiadać na pytania dotyczące Twojej firmy – my je zadamy.

Uważamy, że diabeł tkwi w szczegółach!
Filia w Bydgoszczy
85-766 Bydgoszcz, ul. Fordońska 246 (IX pietro, pokój 901D)
tel. 52 333 91 95

Spółka TENSOFT powstała w wyniku połączenia części dwóch firm:
- Centrum Usług Informatycznych ORG-SERVICE Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku
- BUDOREX Systemy Komputerowe Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu

ORG-SERVICE zajmuje się informatycznym wsparciem samorządów od roku 1990. Spółka jest autorem systemu KASZTEL - zintegrowanego, sieciowego systemu informatycznego dla gmin. BUDOREX rozpoczął prace nad swoim systemem o nazwie BURMISTRZ w roku 1992. Oba systemy zostały pozytywnie zweryfikowane przez ponad 200 użytkowników.
Nowa firma przejęła od firm-matek prawa autorskie do wspomnianych systemów. Przejęła również pracowników zajmujących się tymi produktami oraz wszelkie zobowiązania wobec samorządów.

Zakres działalności
• Kompleksowa komputeryzacja Urzędów Administracji Samorządowej
• Analizy potrzeb urzędów i audyty informatyczne
• Konsultacje i doradztwo informatyczne
• Wdrożenia oprogramowania aplikacyjnego
• Szkolenia i nadzór autorski
• Usługi integratorskie w zakresie sprzętu i oprogramowania
• Projektowanie i realizacja systemów informatycznych (środowisko Windows, bazy danych SQL)
• Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Oddział Bydgoszcz
85-766 Bydgoszcz, ul. Fordońska 246 (VI piętro, pokój 601)
tel. 52 366 38 38, fax 52 36 63 838
http: www.wasko.pl
WASKO S.A. jest jedną z czołowych polskich firm teleinformatycznych. Spółka od 1988 roku dostarcza swoje rozwiązania dla średnich i dużych przedsiębiorstw głównie z sektora paliwowo-energetycznego, telekomunikacyjnego i bankowego, a także dla administracji publicznej centralnej i samorządowej. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją oprogramowania oraz realizujemy kompleksowe usługi w zakresie wdrażania, utrzymania i eksploatacji systemów informatycznych, automatyki przemysłowej i elektroniki. Realizujemy inwestycje infrastrukturalne w zakresie budowy sieci szerokopasmowych, systemów telematyki oraz systemów teletransmisji i radionawigacji.

85-766 Bydgoszcz, ul. Fordońska 246 (IX piętro, pokój 904)
tel. 52 321 69 10, fax 52 3216905
e-mail: office@world-expo.com.pl, http: www.world-expo.com.pl


Firma World Expo International Sp. z o.o. została założona w 2002 roku. Podstawowym profilem działalności firmy jest organizacja polskich wystąpień zbiorowych na międzynarodowych targach i wystawach oraz świadczenie profesjonalnych usług wystawienniczych na rynkach zagranicznych. Pierwsze lata działalności World Expo International Sp. z o.o. to obsługa firm z branż: górniczej, naftowo-gazowniczej, energetycznej, budowlanej i instalacyjnej w zakresie wynajmu powierzchni targowej, zabudowy stoisk oraz obsługi logistycznej firm - głównie na rynkach WNP. Skoncentrowanie swoich działań j/w pozwoliło firmie na umocnienie swojej pozycji na rynku organizatorów targów zagranicznych oraz na dalszy rozwój przedsiębiorstwa po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej w 2004 roku.  

Lata 2004-2006 to poszerzenie oferty i koncentracja na rozwój wokół branż z sektora przemysłowego (maszyny, narzędzia, wentylacje przemysłowe, metalurgia, spawalnictwo i odlewnictwo, automatyka przemysłowa). World Expo International Sp. z o.o. poszerza również zakres świadczonych przez siebie usług na rynkach zagranicznych o transport i spedycję eksponatów oraz organizację misji gospodarczych.  

Badanie i analiza rynku pozwala World Expo International Sp. z o.o. na wprowadzenie w 2006 roku na stałe do swojego kalendarza imprez, organizację wystąpień polskich firm na targach zagranicznych w branży medycznej.  

Lata 2007-2009  to okres silnego rozwoju firmy oraz promocji. Poszerzono ofertę o organizację targów zagranicznych w branżach: stoczniowej, rolniczej, spożywczej i opakowań. Zakres świadczonych przez World Expo International Sp. z o.o. zostaje uzupełniony o profesjonalne doradztwo targowe, turystykę biznesową, projektowanie indywidualnych stoisk targowych i ich kompleksową realizację oraz ofertę w zakresie przygotowywania dokumentacji aplikacyjnych o dofinansowanie udziału w targach i wystawach pochodzące ze środków Unii Europejskiej i Ministerstwa Gospodarki. Stworzenie nowego serwisu internetowego przedsiębiorstwa o przyjaznym dla użytkownika interfejsie i na bieżąco aktualizowanej treści oraz stałe nakłady na pozycjonowanie strony www pozwoliły dotrzeć do nowych klientów oraz partnerów zagranicznych. 

W 2007 roku World Expo International Sp. z o.o. skorzystała z dofinansowania ze środków UE w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego "Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw" na lata 2004-2006. 

Rok 2009 daje World Expo International Sp. z o.o. pozycję lidera pod względem wielkości sprzedaży powierzchni wystawienniczej na zagranicznych targach i wystawach wg danych Polskiej Izby Przemysłu Targowego. 2009 rok, to inicjatywa i decyzja Zarządu firmy o organizacji cyklu wystaw „made in POLAND” promujących daną branżę, uczestniczące w targach firmy, polskie marki oraz polską gospodarkę na rynkach międzynarodowych.  

Rok 2010 i 2011 daje World Expo International Sp. z o.o. ugruntowaną pozycję na rynku organizatorów targów zagranicznych oraz stawia ją w czołówce firm świadczących usługi wystawiennicze na rynkach międzynarodowych. Posiadane doświadczenie oraz zaplecze organizacyjne (wykwalifikowany zespół pracowników wyposażony w niezbędne narzędzia pracy w biurze jak i poza nim), wsparte wyspecjalizowanymi podmiotami współpracującymi z naszą firmą, stanowi gwarancję właściwej realizacji każdego międzynarodowego projektu w oferowanym zakresie. Stała współpraca z przedstawicielami Wydziałów Promocji Handlu i Inwestycji Ambasad i Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej, każdorazowo podkreśla prestiż organizowanych przez World Expo International Sp. z o.o. przedsięwzięć targowych.

W 2011 roku World Expo International Sp. z o.o. zrealizowała programy promocji o charakterze ogólnym, dofinansowane ze środków Programu Operacyjnego "Innowacyjna Gospodarka" na lata 2007-2013.  
World Expo International Sp. z o.o. współpracuje z największymi organizatorami targów na świecie: Reed Exhibitions (Wielka Brytania),  Expocentr (Rosja), TNT Productions (USA), ITE Group (Wielka Brytania), Messe Düsseldorf (Niemcy), IIR Middle East (ZEA), dmg World Media Dubai (ZEA).

World Expo International Sp. z o.o. od 2006 roku jest członkiem założycielem Polskiej Izby Przemysłu Targowego w Poznaniu. W 2010 roku Rada Polskiej Izby Przemysłu Targowego przyznała World Expo International Sp. z o.o. status „Przedsiębiorstwo z rekomendacją” w uznaniu wysokiej jakości świadczonych przez naszą firmę usług targowych. 

W latach 2012-2015 World Expo International Sp. z o.o. planuje rozpocząć swoją działalność na rynku wewnętrznym w zakresie organizacji targów oraz rozszerzyć współpracę z partnerami zagranicznymi w zakresie technicznego wsparcia w procesie organizacji targów w Polsce. Owa dywersyfikacja pozwoli firmie na dalszy rozwój oraz zwiększenie swojego udziału na rynku krajowym w zakresie świadczonych przez nią profesjonalnych usług wystawienniczych.

do góry
KONTAKT
Nieruchomości Michalski sp.j.
85-766 Bydgoszcz, ul. Fordońska 246
woj. kujawsko-pomorskie
tel. 52 360 68 10
e-mail: biuro@nieruchomosci-michalski.eu
Realizacja: @